Welcome

KAI

Nejsou zde žádné produkty.
KAI

Japonská společnost KAI vyrábí špičkové kuchyňské nože již od roku 1908. Při výrobě využívá všechny zkušenosti a...

Více

Podkategorie

 • Shun

  Tato řada kuchyňských nožů se vyznačuje použitím exkluzivních materiálů a technologických postupů, přičemž svou kvalitou a vlastnostmi uspokojí i nejnáročnějšího uživatele. Každá čepel je vyrobena z 32 vrstvé nerezové damaškové oceli, přičemž jádro čepele je vyrobeno z extrémně tvrdé a korozivzdorné oceli VG10 (61±1 HRC). Kvůli použití jádra z prémiové oceli VG10, může být hrana čepele tenčí a v kombinaci se speciálním broušením výrazně ostřejší a trvanlivější. Rukojeť, ve tvaru písmene D, je vyrobena z exkluzivního ebenového dřeva PAKKA, které se kromě vysoké estetické hodnoty vyznačuje trvanlivostí a vynikající odolností proti vlhkosti.

 • Shun Pro Sho

  Nová série KAI Shun Pro Sho dokonale kombinuje klasický japonský design s moderními prvky a vysoce kvalitními materiály. Čepel každého nože je na jedné straně opatřena dekorativním vzorem, kterého je dosaženo aplikací inovativní technologie leptání, zatímco druhá strana dostala matnou povrchovou úpravu. Jádro čepele je vyrobeno z extrémně tvrdé oceli VG10, díky které může být řezná hrana tenčí, odolnější a výrazně ostřejší. Díky typickému jednostrannému broušení čepele zažije vlastník nože z této série zkušenost, kterou mu "evropské" nože díky svému symetrickému broušení nikdy nemohou poskytnout. Rukojeť je vyrobena z černého laminovaného dřeva PAKKA, které se kromě vysoké estetické hodnoty vyznačuje trvanlivostí a vynikající odolností proti vlhkosti. Tato řada je určena pouze pro praváky.

 • Shun Gold

  Nová exkluzivní řada Shun Gold zaujme svými brilantními detaily a elegancí. Charakteristickým rysem těchto krásných kuchyňských nožů je zlatý kroužek na konci rukojeti, který stylově doplňuje estetiku rukojeti. Symetrický tvar rukojeti, vyrobené z tmavého ebenového dřeva PAKKA, je komfortní jak pro praváky tak i pro leváky a zaručuje pohodlné a přesné řezání. Stejně jako u řady Shun je každá čepel vyrobena z 32 vrstvé nerezové damaškové oceli, přičemž jádro čepele je vyrobeno z extrémně tvrdé a korozivzdorné oceli VG10 (61±1 HRC).

 • Shun Kaji

  V japonštině se výrazem "Kaji" označoval kovář vyrábějící samurajské meče. Být Kaji znamenalo být nejlepším a to je přesně to, co pro KAI série Shun Kaji znamená. Každý nůž této série se vyznačuje použitím 32 vrstvé damaškové oceli SG-2. Ocel SG-2 je vyrobena metodou práškové metalurgie a vyznačuje se extrémní tvrdostí 64±1 HRC. Tato ocel zaručuje vynikající ostrost a trvanlivost všech nožů této série. Symetrický tvar rukojeti, vyrobené z tmavého ebenového dřeva PAKKA, je komfortní pro praváky i leváky. Tyto nože jsou nejvyšší prémiovou třídou na trhu. Specialitou této série je vysokoleštené "zrcadlové" provedení damaškového povrchu čepele, které dodává této sérii jedinečnost.

 • Shun Premier Tim Mälzer

  Nože série Shun Premier Tim Mälzer jsou vyrobeny z 32 vrstvé nerezové damaškové oceli, přičemž jádro čepele je vyrobeno z extrémně tvrdé a korozivzdorné oceli VG10 (61±1 HRC). Každý nůž je zdoben ručně tepaným povrchem, který je v Japonsku známý jako Tsuchime. Symetrický tvar rukojeti, komfortní pro praváky i leváky, zaručuje pohodlné a přesné řezání.

 • Wasabi Black

  Charakteristickým znakem této série je černá polypropylenová rukojeť, kovová záštita a leštěné ostří vyrobené z vysoce uhlíkaté oceli o tvrdosti 58±1 HRC. Díky těmto charakteristickým rysům vám nože Wasabi Black navodí ve vaší kuchyni nezaměnitelnou atmosféru Dálného východu. Rukojeť byla speciálně vyvinuta pro optimální hygienu, díky speciální kombinaci polypropylenu a prášku z bambusu, který má přírodní anti-bakteriální vlastnosti. Velmi elegantně, kvalitně zpracovaná a cenově dostupná řada je určena všem, co chtějí pracovat s tím nejlepším co je na trhu.

 • Seki Magoroku RED WOOD

  Série nožů Seki Magoroku RED WOOD je charakteristická použitím špičkových materiálů a typických japonských tvarů. Zrcadlově leštěné čepele série Seki Magoroku jsou vyrobeny z oceli nejvyšší kvality, vyznačující se vysokou tvrdostí 58±1 HRC. Asymetrické broušení dodává sérii vysoký řezný výkon. Rukojeti nožů jsou vyrobeny z červeného sekvojového dřeva, které se od přírody vyznačuje vysokým podílem oleje a proto jsou kromě vysoké estetické hodnoty i dobře odolné vůči vodě a vlhkosti. Leštěný polypropylenový límec harmonicky doplňuje moderní barvu dřeva.

 • Pure Komachi 2

  Nezaměnitelný tvar a barevné provedení nožů řady Pure Komachi 2 zaujme hned na první pohled. Nerezová ocel nejvyšší kvality je u této sérii pokryta barevnou "protiskluzovou" vrstvou, na kterou se jídlo během krájení nelepí. Díky ergonomické rukojeti vyrobené z vysoce kvalitního polypropylenu nabízí tato řada vysoký komfort při řezání. Série Pure Komachi 2 hravou formou kombinuje funkčnost a design a díky atraktivní ceně jsou tyto nože vhodným dárkem pro všechny "fanoušky do vaření".
Napište nám

Naše zákaznická linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 774 197 794

Kontakt na naši zákaznickou linku