Welcome

Kuchyňské nože

Nejsou zde žádné produkty.

Podkategorie

 • KAI

  Japonská společnost KAI vyrábí špičkové kuchyňské nože již od roku 1908. Při výrobě využívá všechny zkušenosti a technologické postupy získané při výrobě tradičních samurajských mečů. Exkluzivní japonské kuchyňské nože KAI jsou předurčeny svou kvalitou a použitými materiály všem ambiciózním domácím i profesionálním kuchařům, kteří kromě excelentní funkčnosti a trvanlivosti umějí ocenit například i krásu a exkluzivitu Damaškové oceli.

 • CHROMA

  CHROMA Cutlery Inc. je již po několik generací výrobcem vysoce kvalitních a profesionálních japonských nožů. Patří mezi největší výrobce japonských nožů, které jsou dodávány na všech pět kontinentů. Výčet produktů je velmi rozmanitý: od cenově dostupných nožů série JapanChef nebo Tradition až po absolutně profesionální kuchyňské nože série HAIKU nebo TYPE 301.

 • MCUSTA ZANMAI
 • MIZUNO TANRENJO

  Kovářství bylo založeno v roce 1872 mistrem Torakichi Mizuno ve městě Sakai, které je známo především pro svou výrobu tradičních japonských nožů, též nazývaných "SAKAI UCHI".

  Mizuno Tanrenjo vyrábí tyto tradiční japonské nože pro profesionální šéfkuchaře již po čtyři generace. V roce 1952 a 1980 je navštívili členové císařské rodiny a pochválili jejich tradiční kovářskou techniku a řemeslnou zručnost. Aby bylo možné tuto poctu zachovat i pro další generace, začalo MIZUNO opatřovat všechny čepele svých nožů logem: 賜台覧

  Každý nůž je ručně vyráběný zkušenými mistry firmy MIZUNO.

 • YAXELL

  Firma YAXELL patří mezi renomované výrobce japonských kuchyňských nožů již od roku 1932. Jejich nože jsou používány nejen špičkovými kuchaři po celém světě, ale stále více si získávají popularitu mezi amatérskými kuchaři. Výjimečného ostří bylo dosaženo kombinací těch nejlepších technologií s nepřekonatelnými zkušenostmi řemeslníků, kteří tyto profesionální nože vyrábějí. Čepele nožů YAXELL jsou v peci zahřívány na velice vysokou teplotu, následně dojde k zakalení ledem a poté jsou opět vystaveny velmi vysokým teplotám. Díky tomuto procesu se čepel stává nejen odolná a pevná, ale i korozivzdorná.

 • MINOVANapište nám

Naše zákaznická linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 774 197 794

Kontakt na naši zákaznickou linku