Welcome

YAXELL

Nejsou zde žádné produkty.
YAXELL

Firma YAXELL patří mezi renomované výrobce japonských kuchyňských nožů již od roku 1932. Jejich nože jsou používány...

Více

Podkategorie

 • Super GOU 161

  Jádro čepele je vyrobeno z extrémně tvrdé, práškové oceli SG2 (63±1 HRC), která je po obou stranách obalena 80 vrstvami měkké a tvrdé nerezové oceli. Použití práškové oceli zajišťuje vysoký stupeň čistoty a mimořádně ostrý břit. Fascinující damaškový vzor na povrchu čepele je symbolem pouze těch nejkvalitnějších nožů.

  Rukojeť je vyrobena z Micarty v červeno-černém odstínu. Jedná se o nesmírně odolný a vysoce kvalitní materiál vyrobený z pryskyřice a lněné tkaniny. Symetrický tvar rukojeti, komfortní jak pro praváky tak i pro leváky, zaručuje pohodlné a přesné řezání. Tyto nože jsou nejvyšší prémiovou značkou firmy YAXELL.

  Průřez čepelí (zvětšeno 100x)
  161 vrstev

 • GOU 101

  Slovo "GOU" znamená v japonštině "Jedinečnost". A přesně takové jsou všechny nože této série.

  Použití práškové oceli SG2 zaručuje extrémní tvrdost (63±1 HRC), vysoký stupeň čistoty a mimořádně ostrý břit čepele. Jádro čepele je po obou stranách obaleno 50 vrstvami měkké a tvrdé nerezové oceli. Fascinující damaškový vzor na povrchu čepele je symbolem pouze těch nejkvalitnějších nožů.

  Rukojeť je vyrobena z Micarty v černém odstínu. Jedná se o nesmírně odolný a vysoce kvalitní materiál vyrobený z pryskyřice a lněné tkaniny. Symetrický tvar rukojeti umožňuje pohodlné a přesné řezání jak pro praváky, tak i pro leváky.

  Průřez čepelí (zvětšeno 100x)
  101 vrstev

 • RAN 69

  Slovo "RAN" znamená v japonštině "Dokonalost".

  Jádro čepele je vyrobeno z extrémně tvrdé VG10 oceli o vysoké tvrdosti (61±1 HRC), která je po obou stranách obalena 34 vrstvami vysoce uhlíkaté nerezové oceli. Díky použití jádra z prémiové oceli VG10 je zaručena vynikající ostrost a trvanlivost všech nožů této série.

  Rukojeť je vyrobena z Micarty v černém odstínu. Jedná se o nesmírně odolný a vysoce kvalitní materiál vyrobený z pryskyřice a lněné tkaniny. Konec rukojeti je vyroben z kvalitní nerezové oceli, která zajišťuje vynikající stabilitu nože.

  Průřez čepelí (zvětšeno 100x)
  69 vrstev

 • Tsuchimon 3

  Jádro čepele je vyrobeno z extrémně tvrdé VG10 oceli o vysoké tvrdosti (61±1 HRC), která je po obou stranách přeplátována vysoce kvalitní nerezovou ocelí. Každý nůž je zdoben ručně tepaným povrchem, který je v Japonsku známý jako Tsuchime. Díky použití jádra z prémiové oceli VG10 je zaručena vynikající ostrost a trvanlivost všech nožů této série.

  Rukojeť je vyrobena z Micarty v černém odstínu. Jedná se o nesmírně odolný a vysoce kvalitní materiál vyrobený z pryskyřice a lněné tkaniny. Symetrický tvar rukojeti, komfortní pro praváky i leváky, zaručuje pohodlné a přesné řezání.
Napište nám

Naše zákaznická linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 774 197 794

Kontakt na naši zákaznickou linku